طرح گاو هلشتاین ۱۰۰ رأسی

کشاورزی و زراعت

شرکت سه گل مشهد در نظر دارد برای ایجاد طرحی که عبارت است از یک واحد دامداری ۱۰۰ راس شیری از نژاد هلشتاین برای ایجاد طرح احتیاج به ساختمان و تاسیسات نگهداری و پرورش گاوهای شیری و مذکور و نتایج حاصله با مشخصاتی که ذکر خواهد شد

دسته بندی کشاورزی و زراعت
فرمت فایل doc
حجم فایل ۱۹ کیلو بایت
تعداد صفحات ۱۰ صفحه

دانلود این فایل

توضیحات:

شرکت سه گل مشهد در نظر دارد برای ایجاد طرحی که عبارت است از یک واحد دامداری ۱۰۰ راس شیری از نژاد هلشتاین برای ایجاد طرح احتیاج به ساختمان و تاسیسات نگهداری و پرورش گاوهای شیری و مذکور و نتایج حاصله با مشخصاتی که ذکر خواهد شد.

طرح: طرح پیشنهادی بوسیله یکی از دانشجویان رشته تکنولوژی پرورش دام مورد اجرا گذاشته می شود. وی با استفاده از اطلاعات و کمک تجارب بزرگان در زمینه طرح قادر خواهد بود مدیریت را اعمال نماید.

محل و موقعیت طرح

محل اجرای طرح جاده سنتو مشهد، چناران، بوده بر امکانات این منطقه از جهت تامین آب و غیره مناسب و علاوه بر این نیروی انسانی لازم در دسترس و همچنین نزدیک به محل جمع آوری شیر می باشد.

بازار فروش

به علت اینکه هم در مشهد و هم در چناران کارخانه شیر وجود دارد مصرف مواد لبنی در آن بالا می باشد لذا فروش محصول بدست آمده همیشه در کارخانه شیر مورد مصرف و به بازار عرضه می شود.

شرح جزئیات

۱-اصطبل مستقف: هزینه ای برای قسمت مستقف اصطبل به متراژ ۷۲۰ متر از قرار هر متری ۵۰۰ هزار ریال هزینه معادل ۳۶۰۰۰۰۰ ریال در بر خواهد داشت.

۲-بهاربند هزینه ی قسمت بهاربند که تقریباً دو نیم برابر قسمت مستقف است برابر ۱۹۰۰ متر از هر قرار متری ۶۰۰۰۰ ریال هزینه ای برابر ۲۲۸۰۰۰۰۰۰ ریال را شامل می شود.

۳-آخورها و نرده کشی: مجموع آخورها در کلیه اصطبلها معادل ۱۳۰ متر بوده طول آخور برابر ۳۵۰۰۰ هزار ریال هزینه احداث دارد و مجموعه نرده کشی اعم از روی آخورها ومحلهای جداسازی برابر ۴۸۰ برآورد می شود که هزینه هر متر آن معادل ۳۰۰۰۰ ریال می باشد.

۴-ساختمان دفتر و خانه کارگری: مساحت خانه کارگری ۱۵۹ متر مربع و دفتر ۱۰ متر مربع بوده که با تیر آهن و سقف ضربه آجر می شود و هزینه احداث هر متر مربع آنها ۶۰۰۰۰۰ ریال برآورد می گردد.

۵-ساختمان شیر دوشی: این واحد شامل ۴۲۵ متر مربع سقف و ۵/۳۷ متر مربع بدون سقف و با توجه به رعایت اصول بهداشتی هزینه احداث بخش مسقف آن هر متر مربع ۵۵۰۰۰۰ ریال و غیر مسقف ۷۰۰۰ ریال برآورد می گردد.

۱۰ صفحه فایل ورد قابل ویرایش

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code